Ing. Markéta Vartíková

Dula vo výcviku

Som dula v zácviku, mama štyroch detí a certifikovaná laktačná poradkyňa.

Pomáham budúcim mamičkám pripraviť sa na pôrod, dojčenie a materstvo v kontexte vzťahového rodičovstva tak, aby verili v schopnosti svojho tela, aby verili samé v seba, verili svojmu bábätku a rozumeli si navzájom hneď od začiatku.

Som veľmi vďačná, že môžem robiť to, čo ma baví a napĺňa: na základe vlastných skúseností, naštudovanej literatúry a nadobudnutého vzdelania z viacerých kurzov pomáham mamičkám prekonať problémy, strachy a neistoty materstva, povzbudiť ich a rozdúchať v nich plamienok vlastnej sebadôvery, vieru samých v seba, že sú tie najdokonalejšie mamky pre svoje bábätká a že to spolu zvládnu. Či už pôrod, dojčenie alebo starostlivosť o bábätko.

Mojou túžbou je poskytnúť každej žene, ktorá práve začína hľadať, také kvalitné informácie a podporu, aby nemusela zažiť vyčerpávajúce mesiace pokusov a omylov, aby nemusela pôrod a prvé mesiace s bábätkom „odtrpieť” alebo „prežiť” , ale aby mohla túto transformujúcu skúsenosť naplno „zažiť” a čerpať zo svojej sily aj ďalej. Aby nepociťovala zúfalstvo, že svojmu dieťatku alebo svojmu telu nerozumie, ale radosť zo spoločnej komunikácie, radosť z dojčenia a radosť zo života.

Verím, že záleží na tom, ako privedieme svoje dieťa na svet.

Ako Vám môžem pomôcť?

Poradenstvo pri dojčení – laktačná poradkyňa

Individuálna príprava na pôrod, dojčenie a materstvo pre páry

Poradenstvo pri ergonomickom nosení, bezplienková komunikačná metóda, látkové plienky

K pôrodom momentálne sprevádzam obmedzene, vzhľadom k rodinnej situácii.

Pôsobím v Piešťanoch a okolí.

K pôrodu môžem sprevádzať v pôrodniciach Piešťany, Trenčín, Trnava, Hainburg (hovorím plynule anglicky aj nemecky).

 

Telefón: 0948030769

E-mail: marketa@mamanablizku.sk

web: www.mamanablizku.sk

Pridaj komentár