Andrea Mikušová, BSBA

Dula vo výcviku

Volám sa Andrea Mikušová. Som dula vo výcviku a certifikovaná laktačná konzultantka.

Moje doterajšie životné skúsenosti ako I vlastné deti ma priviedli na cestu duly. Verím, že pozitívna pôrodná skúsenosť a podpora ženy počas tehotenstva vedú k jednoduchšej schopnosti ženy nadviazať so svojím dieťatkom bezpečnú vzťahovú väzbu. Ak je žena spokojná a podporovaná okolím, vzrastá aj jej ochota, vôľa a schopnosť starať sa o dieťatko. Mojím zámerom je pomáhať ženám posilniť ich vlastné kompetencie v role žien a matiek, podporiť ich schopnosť prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia a uveriť vo svoju ženskú silu.

Sprevádzam ženy tehotenstvom, vediem individuálne kurzy predpôrodnej prípravy pre ženy, ale aj mužov, praktizujem certifikované Rebozo masáže, ponúkam láskavé a rešpektujúce sprevádzanie pri pôrode, poskytujem certifikované laktačné poradenstvo, pomáham ženám v období šestonedelia so starostlivosťou o bábätko a venujem sa rešpektujúcej výchove.

Rada k vám prídem osobne alebo sa môžeme spojiť online.

Momentálne sprevádzam k pôrodom v Bratislave, Trenčíne, Hainburgu. Po vzájomnej dohode a uvoľnení opatrení aj do inej pôrodnice.

Kontakt:

Andrea Mikušová, BSBA

andrejka.mikusova@gmail.com
0904 510 730

FB: Andrejka Mikušová
IG: andrea_mikusova_
WEB: https://eduworld.sk/ca/106/andrea-mikusova